Videonovērošana

Informācija par videonovērošanu

 

Informācija par videonovērošanu SIA “Vangažu namsaimniekā”

 

Pārzinis: SIA “Vangažu namsaimnieks”, Reģ.Nr. 50003142371, www.vnams.lv

 

Atbildīgais par datu aizsardzību: Jurists Jāzeps Kucins, Tel. 67998694, e-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Apstrādes nolūks (mērķis):

Videonovērošana tiek veikta Uzņēmuma teritorijā, Gaujas ielā 6, Vangažos:

(1)  Pārkāpumu novēršanai, prevencijai un/vai atklāšanai attiecībā uz Uzņēmuma īpašumu; un

(2) Pārkāpumu novēršanai, prevencijai un/vai atklāšanai attiecībā uz sabiedrisko kārtību Uzņēmuma īpašumā/teritorijā (tās darbinieku un apmeklētāju dzīvību, veselību un īpašumu u.tml.).

 

Apstrādes pamatojums: Vispārīgās datu aizsardzības regula 6.panta pirmās daļas e. un f. punkts.

Leģitīmās intereses: Sabiedriskās kārtības nodrošināšana Uzņēmumā, to darbinieku un apmeklētāju īpašuma aizsardzība, kā arī Uzņēmuma darbinieku un apmeklētāju dzīvības un veselības aizsardzība.

Leģitīmo interešu pamatojums un līdzsvarojums: Uzņēmumam ir jānodrošina sabiedriskā kārtība tajā, kā arī jānodrošina Uzņēmuma un to darbinieku un apmeklētāju īpašuma, kā arī darbinieku un apmeklētāju dzīvības un veselības aizsardzība. Lai identificētu pārkāpējus, ir nepieciešams veikt nepārtrauktu novērošanu Uzņēmuma teritorijā. Uzņēmumā novēroti gadījumi, kad tiek bojāts Uzņēmuma īpašums, notiek zādzības, sabiedriskās kārtības pārkāpumi.

Datu subjektu tiesību un brīvības tiek līdzsvarotas, jo Pārzinis neglabā video ierakstu ilgāk par 14 dienām. Pēc tam videoieraksts tiek neatgriezeniski dzēsts.

 

Datu saņēmēji: piekļuves tiesības tekošajiem datiem nav, piekļuves tiesības datu ierakstiem – ir valdes priekšsēdētājam. Datus saņem valdes priekšsēdētājs, ja nepieciešams pārbaudīt, kā tiek ievēroti Uzņēmuma iekšējās kārtības noteikumi. Vienlaicīgi pieļaujams, ka nepieciešamības gadījumā dati tiktu nodoti citiem Uzņēmuma darbiniekiem, kuriem tas paredzēts darba pienākumos, un tiesībsargājošām iestādēm pēc to pieprasījuma vai arī pamatojoties uz Uzņēmuma iesniegumu par pārkāpumu, lūdzot tā izmeklēšanu.

Ārpus Latvijas dati netiek nodoti.

 

Datu glabāšanas ilgums: Dati tiek glabāti ne ilgāk par 14 dienām.

 

Datu apstrādes veids: Dati tiek fiksēti elektroniskā formā ar kameru palīdzību. Videonovērošanas sistēma nenodrošina cilvēka sejas un/vai automašīnu numuru automātisku atpazīšanu. Personu vai notikumu meklēšana var tikt veikta tikai vizuāli, pārbaudot uzfilmēto materiālu konkrētajā laikā un vietā.

 

Iebildumi par apstrādi: Iebildumi un sūdzības par apstrādi iesniedzami rakstveidā Pārzinim, tā ieceltajam atbildīgajam par datu aizsardzību vai arī uzraugošajai institūcijai – Datu valsts inspekcijai, Blaumaņa ielā 11/13, Rīgā, www.dvi.gov.lv

 

 

LauvaMedia - Web dizains, mājas lapu izstrāde, iPad/iPhone aplikāciju izstrāde