Skaitītāju rādītāju nodošana

Cien. dzīvokļu īpašnieki!

Saistībā ar slimības COVID-19 izplatības likumu pēc ārkārtējās situācijas beigām

 SIA „Vangažu Namsaimnieks”

pakalpojumus sniedz attālināti

Aicinām sazināties e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Dežūrtālrunis par bojājumiem 67995261 vai 27707030

     Informācijai par rēķiniem tālrunis 66917910


 

SIA "Vangažu namsaimnieks" klientiem ir pieejama mūsdienīga norēķinu un saziņas vietne Bill.me.

Bill.me vietnē klienti bez maksas varēs saņemt un pārskatīt rēķinus, nodot skaitītāju rādījumus, uzdot jautājumus un gūt uzņēmuma speciālistu atbildes. Vietni var izmantot arī viedierīcēs, jo katram klientam būs pieejama mobilā lietotne.

Klientiem, kas jau izmanto savu e-pastu ikmēneša rēķinu un skaitītāju rādījumu nosūtīšanai, tika nosūtīta uzaicinājuma vēstule ar reģistrācijas saiti. Klientus, kas šobrīd neizmanto e-pastu saziņai ar SIA "Vangažu namsaimnieks", aicinām uz e-pasta adresi  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  iesūtīt sekojošo informāciju - vārds, uzvārds un īpašuma adrese.

Ja rodas jautājumi par reģistrāciju Bill.me vietnē, lūdzam, rakstīt  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  vai zvanīt uz 66905690.

 

Siltumenerģijas tarifs Inčukalnā un Gaujas ciemā, Inčukalna pagastā Siguldas novadā no 2023.gada 1.maija

 

Saskaņā ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (turpmāk - Regulators) padomes 2023.gada 23.marta lēmumu Nr. 46. Par sabiedrības ar ierobežotu atbildību „Vangažu Namsaimnieks” siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifiem no 2023.gada 1.maija

Pamatojoties uz Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (turpmāk - Regulators) padomes 2022.gada 12.oktobra lēmumu Nr. 212. “Par sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Vangažu Namsaimnieks” siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifiem Inčukalna un Gaujas ciemā, Inčukalna pagastā Siguldas novadā” tiek apstiprināts siltumenerģijas gala tarifs – 119,07 EUR/MWh (bez pievienotās vērtības nodokļa).

 

LauvaMedia - Web dizains, mājas lapu izstrāde, iPad/iPhone aplikāciju izstrāde