Skaitītāju rādītāju nodošana

Cien. dzīvokļu īpašnieki!

Saistībā ar slimības COVID-19 izplatības likumu pēc ārkārtējās situācijas beigām

 SIA „Vangažu Namsaimnieks”

pakalpojumus sniedz attālināti

Aicinām sazināties e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Dežūrtālrunis par bojājumiem 67995261 vai 27707030

     Informācijai par rēķiniem tālrunis 66917910


 

SIA "Vangažu namsaimnieks" klientiem ir pieejama mūsdienīga norēķinu un saziņas vietne Bill.me.

Bill.me vietnē klienti bez maksas varēs saņemt un pārskatīt rēķinus, nodot skaitītāju rādījumus, uzdot jautājumus un gūt uzņēmuma speciālistu atbildes. Vietni var izmantot arī viedierīcēs, jo katram klientam būs pieejama mobilā lietotne.

Klientiem, kas jau izmanto savu e-pastu ikmēneša rēķinu un skaitītāju rādījumu nosūtīšanai, tika nosūtīta uzaicinājuma vēstule ar reģistrācijas saiti. Klientus, kas šobrīd neizmanto e-pastu saziņai ar SIA "Vangažu namsaimnieks", aicinām uz e-pasta adresi  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  iesūtīt sekojošo informāciju - vārds, uzvārds un īpašuma adrese.

Ja rodas jautājumi par reģistrāciju Bill.me vietnē, lūdzam, rakstīt  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  vai zvanīt uz 66905690.

 

SIA “Vangažu Namsaimnieks” informē, ka, saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr.408. “Dzīvojamās mājas pārvaldīšanas un apsaimniekošanas maksas aprēķināšanas noteikumi”, dzīvokļu īpašnieku kopībai apstiprināšanai ir sagatavota apsaimniekošanas maksas tāme 2024. gadam un dzīvojamās mājas uzturēšanas darbu plāns. Apsaimniekošanas maksa pie minimālās algas izmaiņām Latvijā ar 2024. gada 1. janvāri tiek mainīta.

Ar tāmi par dzīvojamās mājas pārvaldīšanas, apsaimniekošanas un uzturēšanas maksu 2024. gadam, kā arī ar dzīvojamai mājai nepieciešamo remontdarbu apkopojumu nākamajiem periodiem dzīvokļu īpašnieki var iepazīties SIA “Vangažu Namsaimnieks”, biroja telpās Gaujas ielā 6, Vangažos, iepriekš piesakoties, pa T. 27707036 vai sūtot pieprasījumu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

 

Siltumenerģijas tarifs Inčukalnā un Gaujas ciemā, Inčukalna pagastā Siguldas novadā no 2023.gada 5.oktobra

 

Pamatojoties uz Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (turpmāk - Regulators) padomes 2022.gada 12.oktobra lēmumu Nr. 212. “Par sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Vangažu Namsaimnieks” siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifiem Inčukalna un Gaujas ciemā, Inčukalna pagastā Siguldas novadā” tiek (noteikts) apstiprināts siltumenerģijas gala tarifs – 88,26 EUR/MWh (bez pievienotās vērtības nodokļa) centralizētā siltumapgādē (kurināmais šķelda). (Latvijas Vēstnesis, 2023, 170.nr.).

Individuālām siltuma avota (kurināmais granulas) adresēm Meža 2, Inčukalns un Kārļzemnieki 4, Inčukalna pagasts paliks spēkā iepriekš piemērotais, apstiprinātais SPRK tarifs 119,07 EUR/KWh.

 

LauvaMedia - Web dizains, mājas lapu izstrāde, iPad/iPhone aplikāciju izstrāde